Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Seviyeleri Bekliyor!

Vural Erkan
Vural Erkan 25 Mart 2022
1 görüntülenme
9743

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Twitter’dan 577.100 takipçisine, kripto piyasası toparlanma belirtileri gösterdiğinden lider atcoin Ethereum (ETH), maymun temalı altcoin ApeCoin (APE), Ethereum rakibi Solana (SOL) ve ETH çatalı Ethereum Classic (ETC) için tahminlerini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucular için hazırladık.

“Lider altcoin için sonraki aşama 3.125 dolar”

Kripto analisti, 3.000 doları aştıktan sonra lider altcoin’in bir sonraki direnç seviyesi olan 3.125 dolarla karşı karşıya kalacağını söylüyor:

Ethereum kritik seviyeyi tuttuktan sonra yukarı doğru hareket ediyor. Bana öyle geliyor ki, bir sonraki aşamada 3.125 doları test edeceğiz.

ApeCoin

CoinMarketCap’te piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum, yazının yazıldığı sıralarda günlük bazda %0,67 düşüşle 3.092,61 dolardan işlem görüyordu.

Analist maymun temalı token ApeCoin için iyimser

Bored Ape Yacht Club (BAYC) kurucuları tarafından yaratılan altcoin projesi ApeCoin (APE), son 24 saat içinde %8,45 düşüşle şu anda 12,72 dolardan işlem görüyor. Michaël Van de Poppe, bunun altcoin için önemli bir test bölgesi olduğunu belirtiyor ve şu seviyelere dikkat çekiyor:

APE’ye şu anki bakış açım. Bölgeyi destek için 10,40 dolar civarında tuttuğumuz ve destek için 11,40 dolarlık bölgeyi çevirdiğimiz için iyi görünüyor. Bu devam ettiği sürece, potansiyel short girişler için 13 dolara doğru bir artış bekliyorum.

ApeCoin

Solana ve Ethereum Classic tahminleri

Ethereum rakibi altcoin projesi Solana, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %60’tan fazla düştü. Ancak popüler analist, kripto varlığının 130 dolara kadar yükselebileceğini ve burada önceki destek seviyesini test edeceğini öngörüyor. Yazının yazıldığı sıralarda, yüksek performanslı Blockchain, günlük bazda %3,43 düşüşle 98,05 dolardan işlem görüyordu. Analist, SOL için şu tahminde bulunuyor:

Bazı direnç testleri için SOL, 112 dolar veya 130 dolar bakıyor olabilir.

SOL

Ethereum Classic (ETC)’ye gelince, analist Ethereum çatalını aşırı değerli görüyor. Altcoin şimdi 45,82 dolardan işlem görüyor ve şunları söylüyor:

ETC’yi short’lamanın zamanı geldi mi?

ETC

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

altcoin are on rise paybito
Bu Haber Bitcoin ve Altcoin’leri Zıplattı! Neler Oldu? Bugün CNBC’de katıldığı programda, çeşitli konulara ilişkin görüşlerini paylaşan ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, kripto paralar hakkında da konuştu. Yellen, bazı çekincelerinin olduğunu belirtmekle birlikte, bazı açılardan faydaları olduğunu da söyledi. Bu açıklamaların ardından piyasada hareketlenme yaşandı...
Vural Erkan 25 Mart 2022