Piyasa Analistleri: Binance’deki Bu 3 Altcoin Tırmanabilir!

Analistler: Bu 3 Altcoin Tırmanabilir
Analistler: Bu 3 Altcoin Tırmanabilir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FXStreet analistleri, Binance listesinden 3 büyük hacimli altcoin için yukarı yönlü potansiyelleri haritalıyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, teknik seviyelere göz atalım.

Tony Montpeirous: MANA için %20 ralli mümkün

MANA fiyatı, Eylül’ün zirvelerini hedefleyen bir karşı trend rallisi için hazırlanıyor. Geçen ayı %23’lük bir ralliye tamamladı. Bu süreçte 0,73 dolar seviyesine kadar ilerledi. MANA şu anda 0.6269 dolardan işlem görüyor. Kar alımları 10’luk bir piyasa değeri kaybına neden oldu. Hacim verileri, ayıların en güçlü yükseliş mumlarına eşit hacimde bir mum çubuğu üretmediği için satışın sonunda tersine döneceğini gösteriyor.

8 günlük EMA’da şu anda destek olarak görev alıyor. Boğalar yerlerini koruyamazsa, ek bir %5 düşüş için 0,63 dolar civarında 21 günlük SMA’nın testi gerçekleşecek. Yine de, 0,58 dolardaki dipler kırılmadığı sürece yükseliş trendinin sağlığı bozulmadan kalacak. FXStreet analistlerinden Tony Montpeirous, ayılar yeni dipleri işaretlerse, 0,50 dolar civarında 2020 likidite seviyelerine doğru fazla düşüş bekliyor. Böyle bir hareket, mevcut piyasa değerinden %23 erime anlamına gelecek.

Altcoin piyasası hareketlenirken LUNC fiyatı yükselmeye hazır

Luna Classic fiyatı, 31 Ağustos ve 4 Eylül’de bir haftadan kısa bir süre içinde %168 oranında fırlamadan önce konsolide oldu. Bu sıkılaştırma, sırasıyla 0,000221 ve 0,000301 dolardan satış ve satın alma doruk seviyeleri yarattı.  Bu seviyeler, ardından gelen LUNC fiyat hareketinin tonunu belirler. Bu nedenle, altcoinin alt sınırın altında saptığını ve bunun üzerinde kalmaya çalıştığını belirtmekte fayda var. Luna Classic fiyatı bu seviyenin üzerinde kalırsa, alıcıların bu seviyeyi savunduklarının sinyalini verecek. Analist Akash Girimath, oldukça boğa bir durumda LUNC fiyatının iki kademeli bir direnç duvarıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor:

Piyasa koşulları doğruysa, yatırımcılar Luna Classic fiyatının 0,000165 ila 0,000234 dolar talep bölgesinden sıçramasını ve 0,000260 doları yeniden test eden yeni bir ralliyi başlatmasını bekleyebilirler. Bu hareket, mevcut konumdan %17’lik bir kazanç sağlayacaktır. Burada yerel bir zirve oluşabilirken, satın alma baskısındaki bir artış, LUNC’yi üst limiti 0,00301 doları yeniden test etmeye itebilir.

Öte yandan, Luna Classic fiyatı yükseliş momentumunu 0,000221 doların üzerinde tutamazsa, yatırımcıların eksikliğini gösterecek. Analiste göre bu durum LUNC fiyatını 0,000165-0,000234 dolar talep bölgesinin derinliklerine çekebilir. 0.000160 dolar destek seviyesinin altına yakın on iki saatlik bir mum çubuğu daha düşük bir dip oluşturacak. Böylece Luna Classic fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacak. Bu durumda LUNC, 0,00137 dolar bölgesini yeniden test edebilir.

XRP fiyatının yükseliş görünümü

XRP fiyatı, Eylül ayından bu yana yatay bir şekilde ilerliyor. Coinbase, davada XRP’yi destekleme sözü verdiğinden, yükseliş teknikleri piyasada ilginç bir zamanda geldi. FXStreet’in araştırmacılarından Ekta Mourya’ya göre, Coinbase “Ripple’ın uzun müttefikleri listesine katıldı. Yargıç Analisa Torres’e bir amicus curiae brifingi sunmasını isteyen bir dava açtı.” Savunma, SEC davasının bir bütün olarak kripto endüstrisini tehdit ettiğini savunuyor.

Teknik açıdan, son zamanlardaki dip bölgesi 0,49 doların üzerinde bir kırılma, yatırımcıların beklediği üçgen formasyonunun başlangıcına işaret edecek. Daha sonra 0,66 dolardan önceki tıkanıklık bölgesine doğru bir ralli ideal bir hedef olacak. Söz konusu piyasa koşullarında altcoin %40 oranında değer koşuya hazır.

Diğer yandan, 0,42 dolardaki dibin kırılması yükseliş görünümünün tersine döndüğünün işareti olacak. Bunu yaparken, üçgen formasyonu tamamen geçersiz olacaktır. 0,38 doları hedefleyen ek bir düşüş, olası sonuçlardan biri. Böyle bir hareket, mevcut Ripple fiyatından %18’lik düşüş anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Piyasa Analistleri: Binance’deki Bu 3 Altcoin Tırmanabilir!