Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!
Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance, DOGE ve çeşitli altcoin’lere yönelik duyurular yaptı. Duyurularda, borsaya eklenen yeni ürünler, tick boyutlarındaki yeni güncellemeler gibi maddeler yer alıyor. İşte detaylar…

BNB Vault, Hashflow (HFT) launchpool’una katılım sağlayacak

Öncelikle Binance’in BNB Vault’una dair bir duyuru geldi. Duyuruya göre Binance BNB Vault, Hashflow (HFT) Launchpool’a katılmaya karar verdi. Kullanıcılar, madencilik HFT’sinden ödüller alırken BNB’lerini BNB Vault ile stake etmeye devam edebilirler. BNB Vault için devam eden bir sistem yükseltmesi nedeniyle, BNB Vault aracılığıyla HFT Launchpool ödülleri aşağıdaki programa göre haftalık olarak dağıtılacaktır.

Ayrıca her ödül dağıtımı, bu proje için toplam staking havuzuna karşı önceki yedi gün boyunca kullanıcıların BNB Vault varlıklarının ortalama saatlik anlık görüntüsünü temel alacaktır.

DOGE ürününde tick boyutuna güncelleme

Binance, 15 Kasım 2022, TSİ 06.00’da DOGE COIN-M kalıcı vadeli işlem kontratında tick boyutunu ayarlayacak. Yani birim fiyattaki minimum değişimi gerçekleştirecek. Borsanın açıklamasına göre bu değişim, piyasa likiditesini artırmak ve ticaret deneyimini geliştirmek için yapılmakta.  Yani düzenleme, COIN-M Vadeli İşlemlerindeki alım satım işlemlerini etkilemeyecektir.

MASK ve BAND için de duyurular var

Binance Vadeli İşlemleri, USDS-M MASK ve BAND kalıcı vadeli işlem kontratlarına dair duyuru yaptı. Bu sözleşmelerdeki bakım marjı katmanlarını bugün, TSİ 12.30 ve 13’te ayarladı. Bakım marjı oranları, ilk aşama için ayarlanmakta. Bilindiği gibi Mask, geçtiğimiz günlerde borsaya girdi. Ayrıca kripto para birimi, Elon Musk ve Twitter’a yönelik gelişmeler sonucu ivme kazandı.

PYR, MINA ve SANTOS eklendi

Binance, Binance Loans platformunda yeni ödünç varlıklar olarak PYR, MINA ve SANTOS’u ekledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance Loans, desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar.

Binance Duyurdu: Bu 12 Altcoin İçin Önemli Haberler Var!

Binance Simple Earn için yeni güncellemeler: DOGE burada da var

Son olarak Binance Simple Earn, bazı “esnek ürünler” için APR’ı, yani yıllık getiri oranını yükseltti. Kullanıcılar, bu geceden itibaren aşağıdaki kripto varlıklar için daha yüksek APR’lerin keyfini çıkarmaya başladı. Aşağıdaki tabloda, mevcut APR oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca her altcoin için minimum ve maksimum tutarlar da tabloda yer alıyor. Bu gelişmeden etkilenen kriptolar DOGE, ENS, IMX, SPELL, RAY, AMP, PHA ve ANKR oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!