Binance, SOL Coin ve Bu 15’i İçin Duyuru Yaptı!

Binance, SOL Coin ve Bu 15’i İçin Duyuru Yaptı!
Binance, SOL Coin ve Bu 15’i İçin Duyuru Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsası Binance, USDC’yi Dual Investment platformuna eklediğini duyurdu. Bu sayede kullanıcılar, BTC, ETH, BNB, SOL coin, XRP, DOGE, LTC, MATIC, ADA, DOT, ATOM, AVAX, FTM, NEAR, ALGO ve BCH gibi kripto paraları USDC ile daha da kolay bir şekilde alıp satabilecekler.

Binance, SOL coin, ATOM, FTM ve bu coinler için USDC seçeneğini duyurdu

Kripto para borsalarının en büyüklerinden biri olan Binance, son hamlesiyle platformunu daha da genişletiyor. Binance, son dönemde USDT’nin platformdaki hakimiyetini kırmak için USDC’ye ağırlık vermeye başlamıştı. Bu doğrultuda atılan en son adım ise USDC’nin Dual Investment platformuna eklenmesi oldu.

Popüler Analist Bu 5 Altcoin İçin Ralli Öngörüyor!

Bu hamleyle birlikte kullanıcılar, BTC, ETH, BNB, SOL, XRP, DOGE, LTC, MATIC, ADA, DOT, ATOM, AVAX, FTM, NEAR, ALGO ve BCH gibi kripto paraları USDC ile daha da kolay bir şekilde alıp satabilecekler. Dual Investment platformunun sunduğu “Düşük Al” ve “Yüksek Sat” seçenekleri ile kullanıcılar, piyasa dalgalanmalarından faydalanarak kar elde etme imkanına da sahip olacaklar.

Dual Investment, kullanıcıların seçtikleri kripto paraları belirli bir fiyattan daha düşük veya daha yüksek bir fiyattan alma veya satma imkanı sunan bir platformdur. Bu sayede kullanıcılar, piyasa dalgalanmalarından faydalanarak kar elde edebilirler. USDC’nin Dual Investment platformuna eklenmesi, platformun daha da genişlemesi kritik. Zira kullanıcılar için daha fazla seçenek sunması anlamına geliyor. Bu sayede kullanıcılar, USDT’nin yanı sıra USDC’yi de Dual Investment işlemlerinde kullanabilecekler.

USDC Dual Investment nasıl çalışır?

USDC Dual Investment’ta iki tür ürün mevcut. İlki, “Düşükten Al”. Bu ürün, kullanıcıların seçtikleri kriptoları belirli bir fiyattan daha düşük bir fiyattan alma imkanı sunar. İkincisi ise “Yüksekten Sat”. Bu ürün ise kullanıcıların seçtikleri kripto paraları belirli bir fiyattan daha yüksek bir fiyattan satma imkanı sunar.

USDC Dual Investment’ın bazı avantajları var. İlki, daha fazla seçenek. Zira kullanıcılar, USDT’nin yanı sıra USDC’yi de Dual Investment işlemlerinde kullanabilirler. İkinci avantajı, daha düşük ücretler. Dual Investment işlemleri için herhangi bir ücret alınmaz. Sonuncu avantaj ise daha fazla kâr elde etme imkanı. Zira kullanıcılar, piyasa dalgalanmalarından faydalanarak kar elde edebilirler.

Binance, “Bu Şirket Piyasayı Manipüle Ediyor” Dedi! Yanıt Geldi

Binance’in USDC’yi Dual Investment platformuna eklemesi, platformun daha da genişlemesi ve kullanıcılar için daha fazla seçenek sunması açısından önemli bir gelişmedir. Bu sayede kullanıcılar, USDT‘nin yanı sıra USDC’yi de Dual Investment işlemlerinde kullanabiliyor. Yani daha fazla kâr elde etme imkanına sahip olacaklardır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, SOL Coin ve Bu 15’i İçin Duyuru Yaptı!