Dört Kripto Ortaklığı Dikkat Çekti: CHZ Coin de Var!

Dört Kripto Ortaklığı Dikkat Çekti: CHZ Coin de Var!
Dört Kripto Ortaklığı Dikkat Çekti: CHZ Coin de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir Japon finansal hizmetler grubu olan SBI Holdings, işbirliğine gitti. Spor ve eğlence alanında aktif Chiliz (CHZ coin) ile çığır açan bir ortaklık yaptığını duyurdu. SBI’nin kripto varlık kolu SBI Digital Asset Holdings’in (SBI DAH) öncülüğünü yaptığı bu işbirliği, kritik. Zira Japon hayranlar için spor deneyiminde devrim yaratmayı vaat ediyor.

CHZ coin ortaklığı, büyük ilgi çekti

Yakında başlatılması planlanan ortak girişim, kritik. Zira Japon hayranlara hayran tokenları dünyasına benzeri görülmemiş bir erişim sunmakta. Taraftar tokenleri, sahiplerine özel avantajlar ve deneyimler sağlayan, spor takımları ve organizasyonları tarafından verilen kripto varlıklardır. Bu ortaklık sayesinde Japon taraftarlar, aralarında Arsenal, AC Milan, Manchester City, FC Barcelona, ​​Inter Milan ve Paris Saint-Germain’in de bulunduğu küresel futbolun en büyük isimlerinden bazılarıyla ilişkili taraftar tokenlarını satın alma ve takas etme fırsatını elde edecek.

Dev Kripto Para Borsasından BTC ve Bu Altcoinler için Müjde!

Bu hamle, blockchain teknolojisini hayran topluluklarının tutkulu dünyasıyla birleştirmede önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. SBI DAH’tan yapılan bir basın açıklamasında, “İşbirliği, Paris Saint-Germain ve FC Barcelona’nınkiler de dahil olmak üzere, maç günü aktivasyonları ve taraftarlarla ilgili kararlarda oy kullanma hakları gibi yepyeni ödüllerle Japon taraftarlar için spor deneyiminde devrim yaratacak” ifadesine yer verildi.

Hayranlar, özel token sahipliğinin ötesinde çok sayıda heyecan verici avantaj bekleyebilirler. Ortaklık, şu anda Japon hayranlara sunulmayan bir özellik olan maç günü aktivasyonları gibi benzersiz deneyimlere erişim vaat ediyor. Ayrıca taraftarlar, taraftarlarla ilgili belirli konularda oy kullanma haklarını kullanacaklar. Bu özellik aracılığıyla kulüp kararlarını etkileme şansına da sahip olacak. Bu girişim her iki tarafın da güçlü yanlarını güçlendiriyor. SBI DAH, çeşitli hizmetlerinde 50 milyonu aşan geniş bir ağa sahiptir. ÖZellikle hayran token platformu için önemli bir kullanıcı tabanı sağlar. Öte yandan Chiliz, çok sayıda spor deviyle yaptığı ortaklıklarla gündemde. Özellikle, küresel taraftar token pazarındaki köklü varlığını sürdürüyor.

Bitcoin ve O 3 Altcoin’de Ekipler ve Şirketler Al-Sat Yapıyor!

Diğer birçok şirkette de ortaklık duyuruları var

Haber, kripto varlık alanındaki hareketliliğin ortasında geldi. Aynı gün, Harvest Global Investments ve Singapurlu fintech şirketi MetaComp, açıklama yaptı. Harvest’in kripto para spot ETF’sini Singapurlu yatırımcılara sağlamak için stratejik ortaklık duyurdular. Ek olarak, sosyal altyapı UXLINK ve Binance Web3 cüzdanı, kullanıcılara ödüller sağlamak ve Web3 deneyimini geliştirmek için güçlerini birleştirdi. Son olarak Ethereum ekosistemi geliştiricisi Nethermind, NFFL projesi aracılığıyla ortaklık gerçekleştirdi. Özellikle blockchain soyutlamasını geliştirmek için Near ve Eigen Labs ile işbirliği yaptı.

SBI Holdings ve Chiliz ortaklığı şüphesiz Japon sporseverler için önemli bir adım anlamına geliyor. Özel deneyimler, oy hakları ve küresel topluluk katılımı vaadiyle bu girişim, taraftar sadakatini yeniden tanımlamaya ve Japon taraftarların favori takımları ve sporcularıyla etkileşim biçimini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dört Kripto Ortaklığı Dikkat Çekti: CHZ Coin de Var!