Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!

Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!
Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çinli teknoloji devi Huawei, aralarında Morpheus Labs’in de bulunduğu birçok şirketi bir araya getirecek olan metaverse ve Web3 ittifakının kurulduğunu duyurdu. Web3 Alliance veya Web3 İttifakı içinde yer alan altcoin projeleri, haberin fiyat açısından pik yaptı.

Huawei, bu 3 altcoin ile ortaklık kuruyor

Çinli teknoloji devi Huawei’nin cloud altyapı kolu olan Huawei Cloud, aralarında Morpheus Labs, DeepBrain Chain, Blockchain Solutions ve Polygon’un da (MATIC) bulunduğu birçok şirketi bir araya getirecek olan metaverse ve Web3 ittifakının kurulduğunu duyurdu.

Huawei Cloud, Polygon’u da içeren güçlü ortaklıklarını 23-24 Şubat tarihlerinde Endonezya’nın Bali kentinde düzenlenen Asya-Pasifik (APAC) İş Ortağı Liderlik Zirvesi sırasında açıkladı. China Mobile, China Unicom ve China Telecom dahil olmak üzere APAC bölgesinden Huawei Cloud’un 100’den fazla iş ortağı ve önemli müşterisi, yalnızca davetlilerin katılabileceği etkinlikte yer aldı.

Altcoin’lerin fiyatı ortaklık haberinin ardından hareketlendi

Özellikle, Deepbrain Chain (DBC), haber ortaya çıktıktan kısa süre sonra %20’nin üzerinde değer kazandı. DBC, yazım sırasında 0.006576 dolardan işlem görüyor ve çift haneli kazancının büyük bir bölümünü koruyor.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC) fiyatı haber esnasında düşüyordu. Yıl boyunca bir dizi yüksek profilli ortaklığa imza atan popüler altcoim, Huawei haberini fiyatlandırmayı başaramadı. Kriptokoin.com olarak Polygon’un geçen yıldan bu yana tamamladığı üst düzey ortaklıklarına bu yazıda yer verdik

Morpheus Labs (MITX)

Bu arada, MITX token Huawei Cloud ortaklık haberinin ortasında sertçe dalgalanıyor. Altcoin kısa sürede %10 değer kaybetti ve daha sonra yeni alıcılar eşliğinde son 24 saatlik kazancını %5 düzeyine ulaştırdı.

Huawei Cloud, bu altcoin sektörlerine de göz kırptı

22-24 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşen zirvede metaverse ve Web3 Alliance ortaklarının yanı sıra Cloudsec Asia, Sirius, HKT Enterprise Solutions, China Telecom, China Mobility ve China gibi bölgedeki diğer BT firmaları da bir araya geldi.

Rapora göre Huawei Cloud, dünya çapında 730 milyon son kullanıcıya hizmet verirken dijital dönüşüm gerçekleştirmeyi ve üretkenliği artırmayı hedeflediği yaklaşık 30 ülkede hükümetlere ve işletmelere cloud tabanlı, yapay zeka (AI) ve büyük veri dağıtıyor.

Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!

Son duyuru, teknoloji şirketi Tencent’in cloud şubesi olan Tencent Cloud’un Ankr (ANKR), Avalanche (AVAX), Layer 1 ağı Sui ve Ethereum Layer 2’yi içeren merkezi olmayan teknoloji projeleriyle ortaklığı hakkındaki önceki haberlerin ardından geldi. Ankr (ANKR), geçen hafta duyurduğu Microsoft ortaklığıyla fiyat açıdan ivme kazanmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!