Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 hafta önce
1.148 görüntülenme
Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!

Çinli teknoloji devi Huawei, aralarında Morpheus Labs’in de bulunduğu birçok şirketi bir araya getirecek olan metaverse ve Web3 ittifakının kurulduğunu duyurdu. Web3 Alliance veya Web3 İttifakı içinde yer alan altcoin projeleri, haberin fiyat açısından pik yaptı.

Huawei, bu 3 altcoin ile ortaklık kuruyor

Çinli teknoloji devi Huawei’nin cloud altyapı kolu olan Huawei Cloud, aralarında Morpheus Labs, DeepBrain Chain, Blockchain Solutions ve Polygon’un da (MATIC) bulunduğu birçok şirketi bir araya getirecek olan metaverse ve Web3 ittifakının kurulduğunu duyurdu.

Huawei Cloud, Polygon’u da içeren güçlü ortaklıklarını 23-24 Şubat tarihlerinde Endonezya’nın Bali kentinde düzenlenen Asya-Pasifik (APAC) İş Ortağı Liderlik Zirvesi sırasında açıkladı. China Mobile, China Unicom ve China Telecom dahil olmak üzere APAC bölgesinden Huawei Cloud’un 100’den fazla iş ortağı ve önemli müşterisi, yalnızca davetlilerin katılabileceği etkinlikte yer aldı.

Altcoin’lerin fiyatı ortaklık haberinin ardından hareketlendi

Özellikle, Deepbrain Chain (DBC), haber ortaya çıktıktan kısa süre sonra %20’nin üzerinde değer kazandı. DBC, yazım sırasında 0.006576 dolardan işlem görüyor ve çift haneli kazancının büyük bir bölümünü koruyor.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC) fiyatı haber esnasında düşüyordu. Yıl boyunca bir dizi yüksek profilli ortaklığa imza atan popüler altcoim, Huawei haberini fiyatlandırmayı başaramadı. Kriptokoin.com olarak Polygon’un geçen yıldan bu yana tamamladığı üst düzey ortaklıklarına bu yazıda yer verdik

Morpheus Labs (MITX)

Bu arada, MITX token Huawei Cloud ortaklık haberinin ortasında sertçe dalgalanıyor. Altcoin kısa sürede %10 değer kaybetti ve daha sonra yeni alıcılar eşliğinde son 24 saatlik kazancını %5 düzeyine ulaştırdı.

Huawei Cloud, bu altcoin sektörlerine de göz kırptı

22-24 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşen zirvede metaverse ve Web3 Alliance ortaklarının yanı sıra Cloudsec Asia, Sirius, HKT Enterprise Solutions, China Telecom, China Mobility ve China gibi bölgedeki diğer BT firmaları da bir araya geldi.

Rapora göre Huawei Cloud, dünya çapında 730 milyon son kullanıcıya hizmet verirken dijital dönüşüm gerçekleştirmeyi ve üretkenliği artırmayı hedeflediği yaklaşık 30 ülkede hükümetlere ve işletmelere cloud tabanlı, yapay zeka (AI) ve büyük veri dağıtıyor.

Çin Teknoloji Devi, Bu 3 Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladılar!

Son duyuru, teknoloji şirketi Tencent’in cloud şubesi olan Tencent Cloud’un Ankr (ANKR), Avalanche (AVAX), Layer 1 ağı Sui ve Ethereum Layer 2’yi içeren merkezi olmayan teknoloji projeleriyle ortaklığı hakkındaki önceki haberlerin ardından geldi. Ankr (ANKR), geçen hafta duyurduğu Microsoft ortaklığıyla fiyat açıdan ivme kazanmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Finbold

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Forbes Bomba Binance İddiası FTX Gibi
Forbes’den Bomba Binance İddiası: FTX Gibi Gizledi! Küresel medya şirketi Forbes, Binance’in %100 desteklediğini iddia etmesine rağmen, B-peg USDC adı verilen 1 milyar doları aşkın tokenin teminatsız olduğunu öne sürdü. Binance haberi, “Tıpkı FTX gibi” ithamıyla manşetlere taşındı. Forbes: Binance FTX’e ürkütücü bir şekilde...
Buğra Çağlar 4 hafta önce