Bu Web3 Coin Ekibi, Binance’e Coin Boşaltıyor Olabilir: Düşüyor!

Web3 Coin Ekibi Binance'e Coin Boşaltıyor
Web3 Coin Ekibi Binance'e Coin Boşaltıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter’a entegre olma ihtimali, yüklü balina satın alımları ve merkezi borsa listelemeleriyle geçen hafta boyunca çift haneli ralli yapan bir Web3 Coin, ekibinin yaptığı satışlarla düşüşe geçiyor. Proje ekibi, Binance’e yaptıkları satışlarla ralliyi kar fırsatı olarak görüyor.

Web3 Coin’in arkasındaki fiyat düşüşünde başroldeydi

Kriptokoin.com olarak Mask Network’ün (MASK) son günlerde yaptığı rallinin arkasındaki gelişmelere bu yazıda yer verdik. Haftaya güçlü bir başlangıç yapan MASK, Çarşamba günü itibariyle %8’ün üzerinde değer kaybediyor. Web3 coin, 7 Mart’ın en yüksek seviyesi 4,33 dolar önemli ölçüde geriledi. Şu anda 3,50 dolar bölgesindeki pozisyonunu korumaya çalışıyor.

On-chain analiz firması Lookonchain’e göre, MASK fiyatının düşüşüne neden olabilecek 2 işlemde yaklaşık 850.000 ader MASK token Binance’e taşındı. Henüz nedeni anlaşılmayan bir işlemde, 2,06 milyon dolar değerine 850,000 MASK transfer edildi. Lookonchain, bu işlemin muhtemelen günün düşüşü üzerinde etkili olduğunu söylüyor.

Lookonchain’e göre yüklü transferler, MASK’in fiyat hareketleri üzerinde doğrudan etkiliydi. Daha ayrıntılı olarak, fiyat düşüşün öncesine kadar ekip ile bağlantılı olduğu iddia edilen cüzdanlar merkezi borsalar arasında yaklaşık 15 milyon dolar değerinde tokeni hareket ettiriyordu.

Balina faaliyetinin MASK üzerindeki etkisi

MASK fiyatı, 7 Mart’ta 3,50 dolar bölgesinden 4,33 dolara yaklaşık %30 değer kazandı. On-chain veriler, bu esnada bir balinanın birden fazla adres aracılığıyla Binance, OKX, Kucoin ve Huobi’den 14,8 milyon dolar değerinde MASK çektiğini gösteriyor. Merkezi borsalardan çekilen toplam MASK adeti 3,5 milyonu açıyor. Lookonchain’e göre bu işlemler, başlangıçta MASK’ın fiyat hareketlerini olumlu yönde etkiledi.

Araştırmanın devamında, bu tokenlerin satılması durumunda büyük bir fiyat düşüşüne neden olabileceği belirtiliyor. Analiz platformu ayrıca, bu kesintiye ulaşmak için adrese yapılan ve adresten yapılan önceki transferleri incelediğini belirtti. Çoğu durumda, “adresten yapılan transferlerin MASK fiyatında artışa, havalenin MASK fiyatının düşmesine neden olacağı” öğrenildi.

Teknik açıdan, MASK fiyatı dün %30 artışla 4,3 dolarda zirve yaptı. Ayrıntılı olarak, kurulum, salınım yükseklerini bağlayan düz bir direnç hattını ve salınım alçaklarını birbirine bağlayan yükselen desteği içeriyor. Üçgen ayrıca, MASK’ın yukarı yönlü girişimlerini 5-5,4 dolarlık direnç çubuğuyla (aşağıdaki grafikte mor) sınırlayan ilgili bir orta aralığı da içeriyordu.

Özellikle, yükselen üçgenin bir devam formasyonu olduğunu belirtelim. Bunun anlamı, bir yükseliş trendi veya düşüş trendi içinde almasıyla güçlenir. Üçgenden çıkış gerçekleştiğinde, yatırımcılar fiyatın hangi yönde kırıldığına bağlı olarak varlığı satın alma veya satma eğilimindedir. MASK şu anda %8’lik bir düşüş açında olduğundan, hangi seviyelerden yeni alıcıları çektiğini belirmek kritik destekleri ortaya çıkaracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Web3 Coin Ekibi, Binance’e Coin Boşaltıyor Olabilir: Düşüyor!