Milyonluk Aboneli Analistlerin Radarında Bu 14 Altcoin Var!

Vural Erkan
Vural Erkan 4 hafta önce
728 görüntülenme
Milyonluk Aboneli Analistlerin Radarında Bu 14 Altcoin Var!

Kripto para piyasası yön bulmakta zorlanıyor ve daha şahin bir Federal Reserve endişesiyle yatırımcılar piyasaya temkinli yaklaşıyor. Bununla birlikte bazı analistler, şimdi olmasa da zamanı geldiğinde almak için bazı altcoin projelerini yakından takip ediyor. Popüler analistlerin radarında olan altcoin’leri okuyucularımız için derledik.

Analist, ADA, DOT ve 3 altcoin biriktirmek istiyor

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, doğru zaman geldiğinde iki önde gelen Ethereum (ETH) rakibi de dahil olmak üzere birkaç altcoin projesini kapmak istediğini söylüyor. Analist, portföyüne ETH rakipleri Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX) ile birlikte çalışabilir Blockchain ekosistemi Cosmos (ATOM) ve gizliliğe odaklı protokol Monero (XMR) eklemeyi planladığını söylüyor. Ancak analist, şu an altcoinlere yatırım yapmak için en iyi zaman olmadığını da ekliyor. Bu bağlamda analist şu açıklamayı yapıyor:

Baktığım çok fazla altcoin var. DOT ve ATOM gibi şeyleri de tutuyorum. Neredeyse kesinlikle bazılarına daha fazlasını ayırmayı düşünüyorum. Çünkü harika projeler olduklarını düşünüyorum. Genel olarak portföyü genişletmeyi de düşüneceğim. Bu yüzden, ADA gibi bir şeye tahsis edebilirim. Bir noktada Avalanche’a geri dönebilirim. Bir süre önce AVAX’ı sattım. Daha önce Monero’ya girmekle ilgileneceğimi söylemiştim. Monero’yu seviyorum. Ancak, şu anda altcoin almanın zamanı olduğunu düşünmüyorum.

Altcoin

Lark Davis, Polkadot tabanlı projeleri değerlendiriyor

Kripto analisti Lark Davis, 26 Şubat’ta Polkadot ekosistemindeki son gelişmeler hakkında tweet attı. Ayrıca, ekibinin hazırladığı, kullanıcıların bilmesi gereken en iyi performans gösteren Polkadot tabanlı altcoin projelerini vurgulayan bir makale paylaştı.

Makale, ağda yaklaşık 40 ve Kusama’da 60 para-chain müzayedesinin tamamlandığından bahsediyor. Üstelik Polkadot, maksimum 100 para-chain için orta noktaya ulaşmaya çok yakın. Davis’in ekibi, kilitlenen DOT tokenlerinin sayısı arttıkça, daha fazla ödül üretildiğine inanıyor. Bu da Polkadot Blockchain’inde daha fazla gelecek plan ve projeye güç veriyor.

Analistin listesinin başında Moonbeam (GLMR) yer alıyor. Ayrıca, Polkadot özetinde duyurulduğu üzere, üç proje: Stella Swap, Squid ve Axelar Network. Moonbeam ekosisteminde cross-chain birlikte çalışabilirliği geliştirmek için işbirliği yaptı. Bu işbirliği, Moonbeam üzerinde geliştirilen dApp’lerin yeni cross-chain işlevselliklerden yararlanmasını sağlayarak genel kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

Listeye giren ikinci proje ise Acala (ACA). ACA tokeni Şubat ayında büyük bir değer artışı yaşadı. İki hafta önce, altcoin, daha geniş kripto pazarının %1,58’lik bir düşüş yaşamasına rağmen, %8,24 artarak 0,1521108739 dolar değerine yükseldi. CoinMarketCap’e göre şu anda kripto para %1,85 büyüdükten sonra 0,1416 dolardan işlem görüyor.

Altcoin

Parallel Finance (PARA) listede üçüncü olurken, onu Astar (ASTR) takip ediyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçen hafta Sony Network Communications, bir Web3 kuluçka programı başlatmak için Astar Network ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu program, NFT’lerin ve DAO’ların kullanımını vurgulayan destekleyici projelere ayrılacak. Ayrıca, Astar Network CEO’su Sota Watanabe tarafından kurulan Singapur merkezli bir şirket olan Startale Labs, Web3 kuluçka programını düzenleyecek. Programın Mart ortasından Haziran ortasına kadar 2023’e kadar sürmesi planlanıyor. Bu arada, program başvuruları 17 Şubat-6 Mart tarihleri ​​arasında kabul edilecek.

Clover Finance (CLV), Efinity (EFI) ve Composable Finance (LAYR) listede beşinci, altıncı ve yedinci sırada yer aldı. 26 Ocak 2023’te Japonya Sanal ve Crypto-assets Exchange Association  (JVCEA), Japon kripto-varlık sağlayıcılarının EFI işlemesini sağlayan Efinity Token (EFI) için onay verdi.

Altcoin

LINK zorunlu alınması gereken bir altcoin

Ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, Chainlink’in (LINK) neden ‘şu anda satın alınması gereken bir altcoin’ olduğunu düşündüğünü paylaştı. Van de Poppe’ye göre LINK’in fiyatı, Mayıs 2022’de düşmesinden bu yana bir konsolidasyon kanalında. Analistin LINK’in kısa vadedeki yukarı yönlü potansiyelinden heyecan duymasının nedeni, 200 günlük ve 100 günlük MA çizgilerinin yukarı yönlü kesişmiş olması. Buna ek olarak, iki MA hattı artık LINK’in fiyatı için destek işlevi görüyor.

Analist, yükseliş tezinde, LINK’in fiyatının 9 dolar sınırını aşması durumunda, bundan sonra 25 doları hedefleyeceğini paylaştı. Ayrıca, LINK’in fiyatının yukarı yönlü potansiyelinin, aşağı yönlü potansiyelinden çok daha ağır bastığını ekledi. Basın zamanında LINK, CoinMarketCap’e göre piyasa değeri açısından en büyük 20. kripto projesi olarak sıralanıyor. Kripto piyasası izleme web sitesi ayrıca LINK fiyatının son 24 saatte %1,25 düştüğünü gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu 2 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Markalarla İşbirliği!
Bu 2 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Markalarla İşbirliği! Popüler bir metaverse altcoin projesi olan Decentraland, önümüzdeki ay ikinci Metaverse Moda Haftası’na (MVFW) ev sahipliği yapacak. Axelar’ın kurucusu Sergey Gorbunov ise Axelar Virtual Machine’i duyurdu. Decentraland, metaverse moda haftasına ev sahipliği yapacak Şirket Pazartesi günü yaptığı...
Vural Erkan 4 hafta önce