Binance Bu Altcoinler İçin Uyardı: İşlemler Askıya Alınacak!

Binance Borsasındaki Yatırımcı Bu Altcoin'den Büyük Zarar Etti!
Binance Borsasındaki Yatırımcı Bu Altcoin'den Büyük Zarar Etti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni duyurular yaptı. Binance’in duyurularına göre  yarın, Ethereum tabanlı ERC20 altcoin’lerinde cüzdan bakımı yapılacak. Ayrıca iki kampanya ile kullanıcılar 10.000 dolarlık ödül havuzunu paylaşma şansı elde edecek. İşte detaylar…

Binance, ERC20 tokenları için cüzdan bakımı yapacak

Binance, Ethereum ağı için yarın, 8 Kasım 2022, TSİ 10’da cüzdan bakımı yapacağını söyledi. Açıklamalara göre bakım yaklaşık iki saat sürecektir. Ethereum Ağı (ERC-20) üzerindeki token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecektir. Ethereum ağındaki para çekme ve yatırma işlemleri ise 8 Kasım TSİ 09.55’ten itibaren askıya alınacak. Bakım tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemleri yeniden devreye girecek. Bu durumda, Binance’te işlem gören ERC20 tabanlı altcoin’ler etkilenmekte. Söz konusu coin’lerden bazıları aşağıdaki şekilde:

Haftanın WODL kategorisi: NFT’ler

Ayrıca Binance, mini kripto para oyunu olan WODL’a yönelik yeni kategoriyi duyurdu. Crypto WODL, kullanıcıların kripto ödülleri kazanırken en son piyasa gelişmelerini anlamak için gizemli kelimeleri tahmin etmelerini sağlayan bir mini oyundur. Bu haftanın konusu NFT’ler. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu haftaki WODL’a katılmak için seçilen makaleleri okumanız yeterli. En az beş doğru cevap veren kullanıcılar, BUSD token kuponlarında 10.000 dolarlık eşit bir pay almaya hak kazanmakta.

FOOTBALLUSDT ticaret yarışması başlıyor

Son olarak borsa, Dünya Kupası’na yönelik bir ticaret yarışması başlattı. Böylece 2022 FIFA Dünya Kupası’nı Binance Vadeli İşlemler ile kutlama şansınız var. FOOTBALLUSDT kalıcı vadeli işlem kontratlarını tamamlayan kullanıcılar, yarışma dönemi boyunca işlem hacmine göre ödül alacak. Bu sabah başlayan yarışma, 18 Aralık gecesine kadar devam edecek. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi kalıcı bir sözleşmenin normalde belirli bir bitiş tarihi yoktur.

Binance CEO'su 'Satıyoruz' Dedi

Sözleşmenin feshedilmesi söz konusu olduğunda herhangi bir hak belirtmez. Yani kalıcı vadeli işlem sözleşmesi, son kullanma tarihi olmayan bir kripto vadeli işlem sözleşmesidir. Bir vadeli işlem sözleşmesi gibi, değerini temel alınan kripto varlığından alır. Yani Binance, bu vadeli işlem sözleşmelerini kullanarak en iyi işlem yapan kullanıcılara ödül verecek. En iyi 20 uygun kullanıcı, token kuponları, 10 sınırlı sayıda NFT ve 10.000 BUSD’ye kadar ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacak. Ödüller sınırlı sayıda NFT’ler’den oluşacak. Ayrıca favori futbol takımlarınızın NFT koleksiyonlarından birinden gelecek. Söz konusu futbol takımları ve NFT’leri aşağıdaki şekilde:

  • FC Porto Dragon Defenders
  • Santos FC Hat-Trick: Primeira
  • Lazio Efsanevi Forma I

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Bu Altcoinler İçin Uyardı: İşlemler Askıya Alınacak!