Bu 17 Altcoin İçin Müjde: Dev Borsalar Listeliyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 5 gün önce
8.018 görüntülenme
Bu 17 Altcoin İçin Müjde: Dev Borsalar Listeliyor!

Yakın zamanda, birçok Bitcoin ve altcoin borsası yeni listelemelerle gündeme geldi. Kripto paraların listelenmesi, özellikle kullanıcı tabanının genişlemesi ve altcoin’lerin daha yaygın bir şekilde tanınması açısından önem taşıyor. Bu nedenle yatırımcılar, borsa listeleme haberlerini yakından takip ediyor. Bu yazımızda, yakın zamanda çeşitli borsalarda listelenen 17 altcoin’den bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Bu 17 altcoin için listeleme duyuruları yapıldı

 • Poloniex, Realio’yu (RIO) USDT çifti ile dün TSİ 10’da listeledi.
 • Büyük kripto borsası Bitpanda, Floki Inu’yu (FLOKI) listeliyor.
 • Kraken, GMX’i (GMX) USD ve EUR çifti ile 21 Mart 2023, TSİ 17:30’da listeliyor.
 • LCX Exchange, Tangent’i 21 Mart’ta listeliyor.
 • BitMart, Marvin Inu’yu (MARVIN) USDT çifti ile 20 Mart 2023, TSİ 05:00’te listeliyor.
 • LBank, mCoin’i (MCOIN) USDT çifti ile 20 Mart 2023 TSİ 16’da listeliyor.
 • Bitci Borsa, Metaguard (MTGRD)’ı 20 Mart 2023’te listeliyor.
Açıklandı: Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri!
 • BTCEX, Arcadeum’u (ARC) USDT çifti ile TSİ 18’de listeledi.
 • LBank, Velodrome Finance’i (VELO) USDT çifti ile dün listeledi.
 • MEXC Global, Athena Returns Olea’yı (OLEA) USDT çifti ile dün listeledi.
 • MEXC Global, Changer’ı (CNG) USDT çifti ile listeledi.
 • Dcoin, Hooked Protocol’ü (HOOK) USDT çifti ile listeledi.
 • CoinEx, PlutusDAO’yu (PLS) USDT çifti ile listeledi.
 • Bitforex, IoTeX’i (IOTX) USDT çifti ile listeledi.
 • Poloniex, Gridex’i (GDX) USDT çifti ile listeledi.
 • BKEX, Stablz’ı (STABLZ) USDT çifti ile listeledi.
 • BitMart, Amaze Token’ı (AMT) USDT çifti ile dün listeledi.

Borsa listelemeleri neden  önem taşıyor?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bir projenin ticaret için kripto borsalarında listelenmesi, yatırımcılar arasında güven ve güvenilirliğin artmasına yardımcı olur. Kripto para birimi projeleri, projelerini/tokenlarını pazarlamak ve sonuç olarak daha fazla yatırımcı kazanmak için bunu yoğun bir şekilde kullanır. Ayrıca, herhangi bir popüler kripto borsasında listelenmek, piyasadaki diğer oyuncular için kapıların açılmasında domino etkisi yaratır.

Binance'deki Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!

Büyük bir kripto para birimi borsasında listelenmek, herhangi bir proje için çok önemlidir. Bu listelemeler, genellikle belirli bir kripto para biriminin benimsenme düzeylerini ve piyasa etkisini artıran veya bozan şeyler olabilir. Bir borsada listelenmek, yüz bin ile on milyon müşteri arasındaki fark anlamına gelebilir. Bu nedenle, yeni ve eski kripto para birimi projeleri, dünyanın en büyük kripto borsalarında listelenmeye çalışabiliyor. Bir proje çok fazla potansiyele sahip olabilir, ancak borsa listelemelerinin olmaması nedeniyle bu potansiyele ulaşamayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bank of America, Bu Kripto Para Şirketini Alabilir!
Bank of America, Bu Kripto Para Şirketini Alabilir! 17 Mart’ta Twitter’da bir paylaşım yapan yatırımcı ve ünlü “açığa satışçı” Bill Ackman, Bank of America’nın, bir kripto para şirketini alabileceğine yönelik açıklamalar yaptı. Söz konusu şirket, Signature Bank gibi duruyor. İşte Ackman’ın iddialarına yönelik detaylar… Bank of...
Aslı Dinçer 5 gün önce