Bu Altcoin, Ünlü Şirketten Yatırım Aldı: Fiyat Fırladı!

Bu Altcoin, Ünlü Şirketten Yatırım Aldı: Fiyat Fırladı!
Bu Altcoin, Ünlü Şirketten Yatırım Aldı: Fiyat Fırladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa yapıcı DWF Labs, yeni bir token satışı yoluyla Blockchain altyapı sağlayıcısı Orbs Network’e 10 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra, altcoin fiyatı fırladı.

Orbs Network, DWF Labs’tan yatırımı kaptı, altcoin fiyatı sıçradı

Piyasa yapıcı ve yatırım firması DWF Labs, bir token satışı yoluyla Blockchain altyapı sağlayıcısı Orbs Network’e 10 milyon dolar yatırım yaptı. Haberin etkisiyle altcoin fiyatı yükselişe geçti. Gün içinde 0,03132 dolardan işlem gören ORBS tokeni, 0,03467 dolara kadar tırmandı. Basın zamanında altcoin, günlük bazda %5,54 artışla 0,03315 dolardan işlem görüyor.

Altcoin
ORBS günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Orbs kısa süre önce amiral gemisi katman 3 ürününü, merkezi olmayan bir ‘zaman ağırlıklı ortalama fiyat’ veya merkezi olmayan borsalar için protokol olan dTWAP’ı piyasaya sürdü. Orbs ve DWF, Telegram Messenger’ın kurucuları tarafından geliştirilen TON ekosisteminde yoğun bir şekilde yer alıyor. DWF Labs ortağı Andrei Grachev yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

Orbs, TON ekosistemi içinde son derece umut verici bir proje ve merkezi olmayan finansın geleceği için onların vizyonuna yatırım yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Merkezi olmayan borsalar için dTWAP protokolleri ve TON ekosistemine katkıları, uzayda büyüme ve yenilik potansiyelini ilerletme konusundaki kararlılıklarını gösteriyor.

2017 yılında kurulan Orbs, ölçeklenebilirlik, düşük işlem ücretleri, hızlı performans, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmış halka açık Blockchain altyapısı sağlıyor. Platform, yüksek ücretlere ve yavaş iş hacmine neden olabilecek ve tam bir Blockchain teknolojisi yığını için arka uç görevi görebilecek toplu kullanım uygulamaları için. Main-net ve ORBS tokeni 2019’un başlarında piyasaya sürüldü.

Altcoin

DWF Labs, Beldex’e 25 milyon dolarlık yatırım yaptı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere geçen ay DWF Labs, kullanıcıların verilerini ve kimliklerini koruyan merkezi olmayan uygulamalardan oluşan bir Web3 ekosistemi olan Beldex’e 25 milyon dolarlık yatırım yaptı. Fonlar, Beldex ekosistemi için araştırma ve geliştirmeyi hızlandırması için kullanılacak. Ayrıca DWF, bir danışman olarak hizmet verecek ve pazarlamaya yardımcı olacak.

DWF Labs yönetici ortağı Andrei Grachev duyuru gönderisinde, “Gizliliğe öncelik veren ölçeklenebilir ve güvenli merkezi olmayan uygulamalar sunan Beldex’in ekosistemi bizi heyecanlandırıyor. BDX tokeni, bu ekosistemin ayrılmaz bir parçası ve güvenli bir ödeme aracı ve kullanıcıların katkıda bulunmaları için teşvikler sağlıyor. Beldex’in yenilikçi çözümlerinin ve mahremiyet ile ademi merkeziyetçiliğe odaklanmasının onu kripto para birimi alanında güçlü bir oyuncu haline getirdiğine inanıyoruz,” dedi.

Beldex ekosistemi, özel mesajlaşma uygulaması BChat, merkezi olmayan sanal özel ağ BelNet, Web3 tarayıcısı Beldex ve farklı Blockchain’ler arasında varlıkların anonim olarak aktarılmasını sağlayan cross-chain gizlilik protokolü Beldex’i içeriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin, Ünlü Şirketten Yatırım Aldı: Fiyat Fırladı!