Bu Altcoin, Ünlü Şirketten Yatırım Aldı: Fiyat Fırladı!

Vural Erkan
Vural Erkan 1 hafta önce
1.584 görüntülenme
Bu Altcoin, Ünlü Şirketten Yatırım Aldı: Fiyat Fırladı!

Piyasa yapıcı DWF Labs, yeni bir token satışı yoluyla Blockchain altyapı sağlayıcısı Orbs Network’e 10 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra, altcoin fiyatı fırladı.

Orbs Network, DWF Labs’tan yatırımı kaptı, altcoin fiyatı sıçradı

Piyasa yapıcı ve yatırım firması DWF Labs, bir token satışı yoluyla Blockchain altyapı sağlayıcısı Orbs Network’e 10 milyon dolar yatırım yaptı. Haberin etkisiyle altcoin fiyatı yükselişe geçti. Gün içinde 0,03132 dolardan işlem gören ORBS tokeni, 0,03467 dolara kadar tırmandı. Basın zamanında altcoin, günlük bazda %5,54 artışla 0,03315 dolardan işlem görüyor.

Altcoin
ORBS günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Orbs kısa süre önce amiral gemisi katman 3 ürününü, merkezi olmayan bir ‘zaman ağırlıklı ortalama fiyat’ veya merkezi olmayan borsalar için protokol olan dTWAP’ı piyasaya sürdü. Orbs ve DWF, Telegram Messenger’ın kurucuları tarafından geliştirilen TON ekosisteminde yoğun bir şekilde yer alıyor. DWF Labs ortağı Andrei Grachev yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

Orbs, TON ekosistemi içinde son derece umut verici bir proje ve merkezi olmayan finansın geleceği için onların vizyonuna yatırım yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Merkezi olmayan borsalar için dTWAP protokolleri ve TON ekosistemine katkıları, uzayda büyüme ve yenilik potansiyelini ilerletme konusundaki kararlılıklarını gösteriyor.

2017 yılında kurulan Orbs, ölçeklenebilirlik, düşük işlem ücretleri, hızlı performans, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmış halka açık Blockchain altyapısı sağlıyor. Platform, yüksek ücretlere ve yavaş iş hacmine neden olabilecek ve tam bir Blockchain teknolojisi yığını için arka uç görevi görebilecek toplu kullanım uygulamaları için. Main-net ve ORBS tokeni 2019’un başlarında piyasaya sürüldü.

Altcoin

DWF Labs, Beldex’e 25 milyon dolarlık yatırım yaptı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere geçen ay DWF Labs, kullanıcıların verilerini ve kimliklerini koruyan merkezi olmayan uygulamalardan oluşan bir Web3 ekosistemi olan Beldex’e 25 milyon dolarlık yatırım yaptı. Fonlar, Beldex ekosistemi için araştırma ve geliştirmeyi hızlandırması için kullanılacak. Ayrıca DWF, bir danışman olarak hizmet verecek ve pazarlamaya yardımcı olacak.

DWF Labs yönetici ortağı Andrei Grachev duyuru gönderisinde, “Gizliliğe öncelik veren ölçeklenebilir ve güvenli merkezi olmayan uygulamalar sunan Beldex’in ekosistemi bizi heyecanlandırıyor. BDX tokeni, bu ekosistemin ayrılmaz bir parçası ve güvenli bir ödeme aracı ve kullanıcıların katkıda bulunmaları için teşvikler sağlıyor. Beldex’in yenilikçi çözümlerinin ve mahremiyet ile ademi merkeziyetçiliğe odaklanmasının onu kripto para birimi alanında güçlü bir oyuncu haline getirdiğine inanıyoruz,” dedi.

Beldex ekosistemi, özel mesajlaşma uygulaması BChat, merkezi olmayan sanal özel ağ BelNet, Web3 tarayıcısı Beldex ve farklı Blockchain’ler arasında varlıkların anonim olarak aktarılmasını sağlayan cross-chain gizlilik protokolü Beldex’i içeriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coindesk

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türklerin Portföyündeki Web3 Coin, Dev Ortaklık Kurdu!
Türklerin Portföyündeki Web3 Coin, Dev Ortaklık Kurdu! Muhasebe platformu Cryptio, Web3 coin projesi Filecoin madencilerinin halka açılmasına yardımcı olmak için ortak oldu. Böylece Filecoin madencileri, halka açık şirket muhasebe gözetim kurulu mali denetimlerini geçmek için gereken muhasebe raporlarını oluşturabilecekler. Cryptio, Web3 coin projesi Filecoin...
Vural Erkan 1 hafta önce