Ünlü Ekonomist, Bitcoin ve 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Saf Sihir!

rise solana
rise solana
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü ekonomist Raoul Pal, kritik altcoin tahminlerinde bulundu. Ekonomist, Bitcoin, Ethereum ve Solana için üç fiyat tahmin grafiğinin “saf sihir” gibi çalıştığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Raoul Pal: Bu boğa koşusunun sonu için 250.000 doların üzerinde hedefim var!

Real Vision’ın kurucu ortağı ve CEO’su Raoul Pal, yeni bir Crypto Banter podcast’inde Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsünü 2012-13’tekiyle karşılaştırıyor. Raoul Pal, bu boğa koşusunun sonu için 250.000 doların üzerinde bir fiyat hedefi öneriyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu bir yıldan fazla bir süredir kullanıyorum ve saf sihirdi… Bize oldukça net bir hedef veriyor ve sihir oldu. ‘Bunun nasıl sonuçlanacağını biliyoruz’ diye düşünerek, ayı piyasası aracılığıyla bana eklemeye devam etme gücü verdi.

Kaynak: Raoul Pal

Raoul Pal: Lider altcoin Ethereum’daki grafiğimde işe yarıyor!

Eski Goldman Sachs yöneticisi daha sonra Ethereum’un 2016’dan 2011’e kadar olan fiyat eğilimini Bitcoin’in 2011’den 2019’a kadar olan eğilimiyle karşılaştıran başka bir tablo sundu. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve işte 2017’de Ethereum VS Bitcoin… Oldukça iyi geçti. Aslında, bunu Bloomberg’imde gerçek zamanlı bir grafik olarak aldım ve şu anda neredeyse işe yarıyor, çünkü çok yakın.

Kaynak: Raoul Pal

Raoul Pal: Solana ETH’nin yolunu izliyor…

Son olarak Raoul Pal, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) lider altcoin Ethereum’un 2016-2017’de izlediği aynı yolu nasıl izlediğini gösteren bir grafik sunuyor. Bu eğilim devam ederse Raoul Pal’a göre, Nisan 2022’de SOL 800 doların üzerine çıkacak. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum fiyatı şu anda 2017’deki Bitcoin fiyatıyla oldukça uyumlu. Ve Solana ETH’nin yolunu izliyor. Ağ olarak daha hızlı büyüyor, ancak grafik yine aynı… Bu delilik…

Kaynak: Raoul Pal

Girişimci, ünlü ekonomist ve yatırım stratejisti Raoul Pal, Bitcoin (BTC) için 200.000 dolarlık bir yılsonu hedefi belirledi. Raoul Pal, lider kripto paranın bu seviyeye ulaşabileceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Ekonomist, Bitcoin ve 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Saf Sihir!