Balinalar, Elon Musk Dopingle FET Sattı: Bu Coinden Aldı!

Elon Musk Dopingiyle FET Sattı Coin Aldı
Elon Musk Dopingiyle FET Sattı Coin Aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter’dan büyük kripto para transferlerine ilişkin raporlar sağlayan Lookonchain, birkaç balinanın yüklü miktarda Fetch.ai (FET) satıp Elon Musk’ın son tweet’inde yer verdiği AI Coin’e geçtiğini söylüyor.

Balinalar Elon Musk etkisiyle Fetch.ai’den (FET) göç ediyor

Kriptokoin.com olarak 15 Mart’ta Elon Musk’ın attığı tweet ile %30’un üzerinde yükselen AI Coin’e bu yazıda yer verdik. Güncel on-chain veriler, balinaların ralli esnasında yüklü miktarda FET tokeni, Elon Musk etkisiyle ralli yapan AGIX ile transfer ettiğini gösteriyor.

İşlem kayıtlarına göre 27 Şubat – 11 Mart arasında 0,45 dolardan 14,26 milyon adet FET satın alan balina, 0,39 dolardan 3,01 milyon adet FET sattı ve bu pozisyonunda 188 bin dolar zarar etti. Balina daha sonra dün ralli yapan AGIX’deki fırsatları değerlendirmek üzere yüklü miktarda FET tokeni takas etme kararı aldı.

İşlem kayıtları, balinanın 3,01 milyon adet FET’i zararına sattıktan sonra, 15 Mart’ta kalan 11,24 milyon FET’i (4,81 milyon dolar) 9,12 milyon AGIX (4,5 milyon dolar) ile takas ettiğini gösteriyor. Balina muhtemelen ortalama 0,45 fiyatla 4,5 milyon dolar değerinde AGIX’i cüzdanına çekti. AGIX şu anda piyasa genelinden bağımsız %5’in üzerinde yükseliyor. Mevcut fiyatı 0.5 dolar seviyelerinde.

Bir diğer balina 8.2 milyon doları AGIX’e yatırdı

Lookonchain ikinci bir tweet’te, başka bir balinanın yüklü miktarda Lido (LDO) pozisyonunu AGIX’e taşıdığını bildirdi. Bu balina, 8,2 milyon dolar değerinde 3,43 milyon LDO’sunu Binance’a aktardı, ardından Binance’ten 3,6 milyon dolar değerinde 7,28 milyon adet AGIX ve 4,66 milyon dolarlık 2.824 satın aldı.

Balinalar neden SingularityNET’e (AGIX) geçiyor?

SingularityNET, uzun vadeli açık kaynaklı Yapay Genel Zeka (AGI) vizyonuyla merkezi olmayan bir yapay zeka pazarı oluşturmak için Blockchain teknolojisinden yararlanır. AI’nın gelecekte nasıl olacağına dair vizyon olan AGI, herhangi bir sorunu çözmek için kullanılabilir. Yalnızca tek bir sorunu çözebilen mevcut dar AI’nın geliştirilmiş versiyonudur.

Platformun yerel tokeni olan AGIX, Ocak ayından bu yana AI Coin boğasının öncüsü konumunda. Yıl başından bu yana yaklaşık %1000 değer kazandı. 15 Mart’ta Elon Musk’ın attığı tweet ile %30’un yükselerek CMC ve Coingecko gibi izleme platformlarında trend coin’lerden biri haline geldi. Görünüşe göre balinalarda bu ivmeyi değerlendirmek istiyor.

SingularityNET, ağın operasyonları için kritik olan iki akıllı sözleşmeyi barındırmak için Ethereum’u kullanır. Biri, AI hizmet sağlayıcılarının kaydolduğu ve kullanıcıların hizmetleri hakkında aramaları için fiyatlandırma bilgileri ve uç nokta konumları gibi ürünlerinin temel ayrıntılarını sağladığı, ERC-165 uyumlu merkezi olmayan bir veritabanı olan ledger’dir. Bir yapay zeka projesi olarak SingularityNET, piyasa değerine göre 75.sırada konumlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar, Elon Musk Dopingle FET Sattı: Bu Coinden Aldı!