Reklamı kapat

HOT Fiyat Tahmini: Bu Seviyeleri Sırasıyla Görebilir!

Serkan Eser
Serkan Eser 6 Ağustos 2021
1 görüntülenme
shutterstock 1436914325 min scaled

Holochain (HOT), doğrudan mimarisine ve protokollerine yerleşik olarak kullanıcı özerkliğine sahip dağıtık bir web sağlar. Peki HOT fiyat tahminleri nedir?

Holochain (HOT) nedir ve neyi amaçlar?

Holochain (HOT), aracı merkezli anlaşma ve kullanıcılar arasında fikir birliği sistemlerini işlemek için eşler arası ağ iletişimi kullanan, enerji açısından verimli bir Blockchain sonrası defter sistemi ve merkezi olmayan uygulama platformudur. Veri, yaşanmış ve paylaşılan deneyimlerimizi hatırlamakla ilgilidir. Bu verilerin depolanmasını ve işlenmesini dağıtmak, nasıl koordine ettiğimizi ve etkileşim kurduğumuzu değiştirebilir. 

Bu Altcoin Neredeyse Borsalardan Silindi! Fiyata Etkisi Nedir?

Kullanıcı kontrolü altındaki dijital entegrasyon ile Holochain, çevrimiçi yaşamlarımızı seçimlerimiz ve bilgilerimiz üzerindeki kurumsal kontrolden kurtarır. Holochain, herhangi bir cihazın kendi zincir tabanlı defter sistemine sahip olmasını sağlar. Geliştiriciler, veri depolama ve aktarım için holografik bir model kullanarak, artık bir ağ üzerinde gerçekten dağıtıldıklarından emin olarak birden çok boyutta ölçeklenebilen merkezi olmayan uygulamalar oluşturabilirler. 

Bu, bir ağdaki her cihazın bağımsız olarak çalışmasını sağlar ve yalnızca gerektiğinde veya kullanıcılar tarafından kararlaştırıldığında verilerin senkronizasyonunu gerektirir. Bu, her kullanıcının kendi verilerinin kontrolünde olduğu ve hiçbir zaman verilerinin satılma veya 3. taraflara ifşa edilme riskini almak zorunda olmadığı anlamına gelir.

HoloFuel nedir?

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere HoloFuel, Holo barındırma ağına güç sağlayan dahili mikro para birimidir. Milyarlarca günlük mikro işlem yapabilen karşılıklı kredili bir kripto para birimidir.

HOT

HoloToken (HOT), takas süresi boyunca HoloFuel’e dönüştürülebilecek bir ERC-20 tokenidir. Holo Rezervinde HoloFuel için 1:1 değiştirilebilir.

Cloud Hosting

Holo, Airbnb’nin otellere yaptığını bulut barındırma için yapar; herkes bilgisayarını bir gelir kaynağına dönüştürerek ve dağıtık uygulamaları barındırmak için HoloFuel’de ödeme alarak ev sahibi olabilir. Holo yazılımı arka planda çalışır ve eski web’e eşler arası (P2P) uygulamaları sunmak için yedek depolama ve işlem gücü tahsis eder. Toplantı sahipleri kendi barındırma fiyatlarını belirler, barındırılacak P2P uygulama türleri için tercihleri ​​belirler ve kendi önceliklerini yönetir.

HOT fiyat tahmini: Bu seviyeler görülebilir!

Altcoin Buzz analistleri, yeni HOT fiyat tahminlerini açıkladı. Birlikte HOT fiyat tahminlerini inceleyelim… Altcoin Buzz analistlerine göre, kripto para kritik direnci kırabilirse, 0,008982 dolar, 0,010359 dolar, 0,011735 dolar, 0,013695 dolar, 0.016191 dolara doğru bir hareket görebiliriz. 0.016191 dolardaki direnç kırılırsa analistlere göre, 0,023400 dolar ve 0,035065 dolar seviyelerine doğru bir hareket görmeye başlayabiliriz. Direncin kırılmaması analistlere göre, 0,005551 dolar ve 0,004503 dolara düşüşe neden olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

turkey bitcoin shutterstock 13april21
Sıcak Gelişme: Türk Bitcoin Borsası 8 Yeni Altcoin Listeliyor! Türk Bitcoin ve kripto para borsası Bitexen, bugün yaptığı açıklamada 8 yeni altcoin listelediğini duyurdu. Bu kapsamda borsa “AXS, FTT, OGN, ALPHA, DODO, SUPER, AUDIO ve DEGO”yu platformuna ekliyor. Bitexen, 8 yeni altcoin listelediğini duyurdu! Türk Bitcoin...
Serkan Eser 6 Ağustos 2021