PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!
PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase, Pepe Coin vadeli işlemlerini başlatmayı erteledi. Binance Pool, CKB için sıfır ücretli madenciliği başlattı. Toncoin, şifreli bir duyuru yaptı! Ve daha fazlası…

TON, PEPE Coin ve bu 5 altcoin’den haberler var!

Coinbase, Pepe Coin Perp vadeli işlemlerinin lansmanını erteledi!

Önde gelen kripto borsası Coinbase,’in uluslararası konu olan Coinbase International Exchange, Pepe Coin (PEPE) vadeli işlemlerinin başlatılmasını erteledi. Böylece, kripto para topluluğunda bir vızıltı yarattı. Üstelik bu güncelleme PEPE Coin fiyatında bir gerilemeyle aynı zamana denk geldi. Daha önce, Coinbase International Exchange, 12 Nisan’da Pepe Coin sürekli vadeli işlemlerini tanıttı. Borsa, vadeli işlemleri 18 Nisan’da devreye almayı planlanıyordu ancak teknik nedenlerle erteledi.

Binance Pool, CKB için sıfır ücretli madenciliği başlattı

Binance’in madencilik kolu Binance Pool, Nervos Network (CKB) için özel olarak tasarlanmış sıfır ücretli madencilik hizmetini resmen duyurdu. Bu uygulama 18 Nisan – 18 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu duyuru, Nervos ekosistemi için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Ayrıca, madencilere CKB madencilik faaliyetlerine katılmak için güzel bir teşvik sağlıyor.

Toncoin, şifreli bir duyuru yaptı!

Toncoin, son X gönderisiyle bugün yatırımcıların dikkatini çekti. Ton Blockchain, “Büyük duyuruya kim hazır?” diye bir teaser yayınladı. Bu da önümüzdeki günlerde projenin potansiyel hamlesi üzerine kripto topluluğunda spekülasyonlara yol açtı. Yatırımcılar bu duyurunun neleri içerdiğini merakla bekliyor. Ayrıca topluluk, TON’un fiyat yörüngesi üzerindeki potansiyel etkilerini tartıyor.

Bybit, Solana tabanlı meme coin MEW’i listeliyor!

Kripto para borsası Bybit, geçtiğimiz günlerde Cat in a Dogs World (MEW)’i listelemeyi planladığını duyurdu. Böylece, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto para dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Bybit, bugün yaptığı bir açıklamada kısa süre sonra MEW için işlemlere başlamayı planladığını belirtti. Bu da, kripto traderları ve yatırımcıları arasında token için iyimser bir dalga yarattı.

Thruster, 7,5 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı

Blast ekosistemindeki bir DEX projesi olan Thruster’ın 70 milyon dolar değerleme ile 7,5 milyon dolarlık bir tohum finansman turunu tamamladığını bildirdi. Bu finansman turuna Pantera Capital liderlik etti. Ayrıca, OKX Ventures, Mirana Ventures, ParaFi Capital, Manifold Ventures ve Arche Fund da katıldı.

Akıllı bir trader, 500,68 WBTC satın aldı

On-chain analitik platformu Lookonchain’e göre, bir akıllı trader adresi kısa süre önce ortalama 61.436 dolar fiyatla 500,68 WBTC (30,76 milyon DAI harcayarak) satın aldı. Bu adres genellikle dalgalar halinde BTC alım satımı yapıyor. Dahası, toplamda 21,04 milyon dolar kâr elde etti.

Qtum, bir yapay zeka projesine dönüşecek!

Altcoin projesinin COO’su ve kurucu ortağı Miguel Palencia GamesBeat ile yaptığı bir röportajda projenin bazı Nvidia 3000 serisi GPU’lara sahip olduğunu ve bir kripto para madenciliği operatöründen bir AI sohbet botu ve görüntü operatörüne dönüşeceğini söyledi. Qtum Foundation’ın GPU’ları, ilk aşaması açık kaynaklı bir modele dayanan ChatGPT’ye benzer bir konuşma sohbet robotu olan Qtum Solstice ve Midjourney’e benzer bir metinden görüntüye oluşturma modeli olan Qtum Qurator’u içeren Quantum AI programını destekleyecek. İlk aşama devreye girdikten sonra Qtum Vakfı hemen ürünün altında yatan teknolojiyi geliştirmeye başlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

PEPE Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!