2 Analist, Bu 7 Altcoin’e İşaret Etti: Zıplayabilirler!

chart up 16.9 scaled 1
chart up 16.9 scaled 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beklenen Ekim ayı yükselişinde sıra Bitcoin’de. Dün, meme coin’lerden SHIB ve FLOKIN patlamaları yaşanırken BTC fiyatı 50.000 dolar testini gerçekleştiriyordu. Şimdi, günlük %9.52 ve haftalık %32 büyüme oranlarıyla piyasanın %44,70’ini domine eden bir Bitcoin var. Aynı zamanda, Bitcoin’in piyasa değeri de 1 trilyon dolar aştı. Altcoin projeleri de yükselişe eşlik etmeye çalışıyor. Yazının devamında, potansiyel gördükleri 7 altcoin projesini paylaşan analistlerin teknik yorumlarına göz atıyoruz. İlk sırada, 597.000 takipçili, The Wolf Of All Streets Twitter hesabının arkasındaki analist Scott Melker var.

Scott Melker’e göre 3 altcoin ralliye hazır!

Analist, Tezos’un yükseliş yolunda önünün açık olduğunu söylerken Polygon ve diğer iki altcoin için yeni rallileri tahmin ediyor. Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) için, geçen ay çapraz düşüş trendi çizgisini çıkardıktan sonra yükselmeye hazır olduğunu söyledi:

MATIC hedefi 1,79 dolar. Sonra daha yükseğe.

MATIC’in şu anki değeri olan 1.30 dolardan Melker’in ilk hedefi, yaklaşık %40’lık bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Sırada altcoin SRM var

Trader’in listesindeki bir diğer kripto para, merkezi olmayan türev borsası Serum’dur (SRM). Melker’e göre, SRM MATIC’in ayak izlerini takip ediyor ve %50’nin üzerinde potansiyel kazanımlar için hazır görünüyor. Melker SRM’den 13 dolar beklediğini söyledi:

SRM hedefi: 13 dolar

Scott Melker KAVA’dan %46 yükseliş bekliyor

Sıradaki, merkezi olmayan cross-chain kripto para piyasası Kava.io (KAVA), Melker’e göre piyasa çöküşünü sona erdirdi ve mevcut fiyatı olan 6.39 dolardan %46’lık bir artışa hazır görünüyor. Melker KAVA’da 9,20 doları hedefledi:

KAVA: Hedefi 9,20 dolar.

Altcoin XTZ’ye gelince

Akıllı sözleşme platformu Tezos’a (XTZ) gelince, kripto analisti, altcoin projesinin tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmaktan ve keşfedilmemiş bölgeye gitmekten bir direnç uzakta olduğuna inanıyor. XTZ için şunları söyledi:

Zaten ilk girişten neredeyse 3x ve ikinci girişten 2X (siyah daireler) yükseldik. Fiyat keşfi ile flört etmek, şu anda sadece bir ipucu. 8,4 doların üzerinde kapatın ve limit “gökyüzü”.

CryptoBusy analistleri 4 altcoin projesi paylaştı

Popüler kripto kanalı CryptoBusy, umut verici sinyallerle toparlanma yolundaki kripto piyasası olarak radarlara alınabilecek 4 altcoin projesi açıkladı…

Lider altcoin ilk sırada!

Listede ilk sırada Ethereum (ETH) var. Videonun çekildiği sırada ETH, 3.433 dolara büyük bir çıkış yaptı. Analistler herhangi bir noktada bu seviyede potansiyel bir yeniden test konusunda uyarıyor ve piyasa, günlük grafikte bu kilit direnç veya arz seviyesine geliyor. Bununla birlikte, eğer boğalar baskı kurabilirse, analistlere göre Ethereum’un bir sonraki hedeflerinin 3.800 dolar ve 4.000 dolar olabilir.

Anahtar seviyeye geliyoruz. Düz bir şekilde ilerlememizi beklemiyorum ama bunu görürsek, o zaman 3.860 dolara kadar daha da büyük bir devamlılık görebiliriz.

Sırada Cardano (ADA) var

ADA fiyatı yoğun bir şekilde geriye gitti ve son güncellemelere ve yayınlara rağmen kayıt sırasında 2,23 dolardan işlem görüyordu. Analistlerin, ADA’nın bir sonraki direnç seviyesinin 2,33 ve 2,44 dolar arasında ve aralığa girdiğinde bir fiyat düşüşü olabileceğini söylüyor. Düşüşte ADA fiyatı için potansiyel giriş seviyeleri 2,20 ila 2,25 dolar arası olarak belirlendi. Teknik grafiği:

Analistlerin üçüncü altcoin seçimi: ATOM

Analistler üçüncü sıraya Cosmos’u (ATOM) alıyor. ATOM, kilit talep seviyesine 32 dolardan girdi ve ardından hemen 40,4 dolara yükseldi. CryptoBusy analistleri:

Cosmos, bu kanalda harika olduğunu düşündüğümüz altcoin projelerinden biri. Sahip oldukları Blockchain’in oldukça benzersiz olduğunu düşünüyoruz ve fiyatların giderek daha da yükseldiğini ve yeni zirvelere yükseldiğini görüyoruz.

2 Analist, Bu 7 Altcoin Projesine İşaret Etti:

Fiyat 45 dolardan yüksek olmadığı için, analistler ATOM’un bu boğa döngüsünde bu seviyeyi kırmasını ve ardından 50, 60 dolar ve daha yüksek seviyelere çıkmasını bekliyor. Ayrıca şunlar söylendi:

Solona gibi, birkaç gün içinde 77’den 216’ya nasıl çıktığını gördük, sanırım böyle bir şey görebiliriz. Cosmos’un bir noktada 100 dolar olmayı hak ettiğini düşünüyoruz ve bu yükseliş ivmesini sürdürürsek, yıl sonuna kadar gerçekleşebilir. 

Son sırada Vechain (VET) var

Son sıra seçimi Vechain (VET), ATOM’a benzer şekilde 0,081 dolar olan temel talep düzeyine dokundu ve ardından doğrudan 0,11 dolara yükseldi. Analistler, VET’nin bu seviyeye nasıl tepki vereceğini beklemek ve görmek istediğini söylüyor. Fiyat yükselirse, analistlere göre yükseliş trendinin devam ettiğini görebilir ve doğrudan 15.5 dolara veya ötesine gidebiliriz. Bununla birlikte, VET daha dik bir geri çekilme görürse fiyat, analistlerin önerdiği gibi iyi bir satın alma fırsatı olan 0.097 seviyesine geri dönebilir.

2 Analist, Bu 7 Altcoin Projesine İşaret Etti:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Analist, Bu 7 Altcoin’e İşaret Etti: Zıplayabilirler!