Devasa Balinanın Sepeti, LINK ve Bu 4 Altcoin ile Dolu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 hafta önce
628 görüntülenme
Balina LINK ve Bu 4 Altcoin ile Dolu

Piyasanın en büyük kripto para balinalarından biri, sürekli düşen fiyatlara aldırış etmeden yüklü miktarda LINK, DOGE ve bu 3 altcoin’i satın alıyor.

LINK ve Ethereum tabanlı 4 altcoin balinaların favorisi haline geldi

Blockchain izleme platformu Etherscan’tan elde edilen verilere göre, devasa bir kripto balinası kısa süre önce 1.34 milyon dolar değerinde 118.058.494.947 SHIB aldı. Günün en büyük satın alma işlemi, SHIB fiyatının düşüşte olduğu dönemde geliyor. Balina şu anda cüzdanının %40’lık kısmını piyasanın en popüler meme coin’ine ayırmış durumda.

Shiba Inu (SHIB), haftaya düşüşle başladı ve geçen Pazar gününün sonundaki zirvesinden bu yana %5 değer kaybetti. Aynı dönemde %1 düşen Bitcoin ve diğer büyük hacimli kriptoların fiyat hareketinin gerisinde kaldı.

LINK ve MATIC’de balinaların radarında

Kripto balinası ayrıca Polygon (MATIC) ve SHIB gibi birkaç Ethereum tabanlı altcoin’i de satın almayı tercih ediyor. Verilere göre, balina şu anda kadar 55 milyon dolar değerinde 47.177.429 MATIC satın aldı.

MATIC ve SHIB ile birlikte, balinanın yüklü miktarda Chainlink (LINK) satın aldığı gözlemleniyor. Etherscan’e göre, kripto balinası şu anda 13.72 milyon dolar değerine 1.989.278 LINK tutuyor. Bu arada, DeFi platformu Compound (COMP), balinanın yüklüce tuttuğu bir diğer altcoin’di. Balina izleme platformu WhaleStats, balinanın 8.52 milyon dolardan fazla değerinde 178.936 COMP’ye sahip olduğunu gösteriyor.

Balina ayrıca popüler merkezsiz borsa Uniswap’e (UNI) 5.13 milyon dolar harcadı. Etherscan’e göre, söz konusu işlemde cüzdanına 825.599 UNI çekti. Devasa Ethereum balinası, yazım sırasında 147 farklı kripto para biriminde 604.48 milyon dolar tutuyor. WhaleStats’a göre Shiba Inu, ETH’nin kendisi ve stablecoin’ler dışında en büyük 100 Ethereum balinası tarafından tutulan en popüler altcoin olmaya devam ediyor. Popüler meme token, balinaların ilgisini bu yıl planlandığı gibi gerçekleşen bir dizi geliştirme faaliyetine borçlu.

Shiba Inu (SHIB) bu haberle büyük yatırımcıları yakın tutuyor

2022’de piyasanın gerilemesinden bu yana Shiba Inu ekibi birkaç gelişmeye odaklandı. Buna, son zamanlarda piyasa değeri açısından ilk 100’e giren ve basın zamanında 104. sıraya geri dönen Doge Killer (LEASH) ve Bone ShibaSwap (BONE) gibi kendi ekosistem belirteçlerine sahip olmak da dahildi.

Ayrıca, Shiba Inu ekosisteminin yaklaşmakta olan ikinci Katman-2 Blockchain’i Shibarium’dan da bahsetmeye değer. Shibarium’un görevi, SHIB yazma mekanizmasını geliştirmek ve ağdaki işlemleri hızlandırmaktır. Bu da fiyat üzerinde yukarı yönde baskı oluşturarak balinaların ilgisi için ideal zemini hazırlıyor.

Kriptokoin.com olarak makine öğrenimi algoritmalarının Mart’da sonunda Shiba Inu’da hangi seviyeleri beklediğine bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

DOGE, BTC ve LINK İçin Flaş Tahminler
4 Analistten DOGE, BTC ve LINK İçin Flaş Tahminler! Altcoin Sherpa ve Ali Martinez gibi popüler kripto analistleri, Şubat ayında ivme kaybeden kripto para piyasasının güncel durumunu değerlendirdiler. DOGE, BTC ve LINK bu gelişmelerle tekrar yukarı yönde hareket edebilirler. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz....
Buğra Çağlar 3 hafta önce