Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

XRP Price Dips By 10 Following Spark Airdrop While Bitcoin Surges Towards 19000
XRP Price Dips By 10 Following Spark Airdrop While Bitcoin Surges Towards 19000
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, Adventure Gold (AGLD) isimli altcoin projesini Innovation Zone platformuna ekliyor. Borsanın listeleme duyurusuyla kripto para fiyatı sert yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin listeliyor ve fırladı: Adventure Gold (AGLD)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, Adventure Gold (AGLD)’u Innovation Zone platformuna ekliyor. Binance konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Adventure Gold’u (AGLD) Innovation Zone‘de listeleyecek ve AGLD/BNB, AGLD/BTC, AGLD/BUSD ve AGLD/USDT isimli işlem çiftleri için 05.10.2021 tarihinde alım satıma başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak AGLD’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. AGLD için para çekme işlemleri 06.10.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında para çekme işlemlerinin gerçek durumunu görebilirler. AGLD Listeleme Ücreti: 0 BNB’dir. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Adventure Gold (AGLD) fiyatı, listeleme duyurusu ise sert yükseldi

Adventure Gold (AGLD) fiyatı, listeleme duyurusu ise sert yükseldi ve yüzde 30’dan fazla arttı. Yazım sırasında kripto paradaki yükseliş devam ediyor. Binance açıklamalarının devamında kripto paranın yüksek risk içeren nispeten yeni bir altcoin olduğuna dikkat çekiyor:

Adventure Gold, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacak. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, Adventure Gold’in temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. Lütfen ayrıca AGLD token sözleşmesinin sınırsız bir para basma işlevine sahip olduğunu unutmayın.

nft coin

Kripto para projesi Adventure Gold (AGLD) nedir?

Adventure Gold (AGLD), Loot topluluğu tarafından Loot NFT projesinin ERC-20 yönetim tokeni olarak kabul edilmek üzere oylandı. Loot, zincir üzerinde oluşturulan ve depolanan metin tabanlı rastgele bir macera ekipmanıdır ve topluluk tarafından inşa edilen gelecekteki oyunların temeli olmayı amaçlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

CFTC Başkanı, Ethereum ve Bu Altcoinler İçin Konuştu!
CFTC Başkanı, Ethereum ve Bu Altcoinler İçin Konuştu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Bonfida’yı (FIDA) platformuna ekliyor. Borsanın listeleme duyurusuyla kripto paranın fiyatı sert yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Bonfida (FIDA)!

Öncü Bitcoin ve kripo para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Bonfida’yı (FIDA) platformuna ekleyeceğini şu sözlerle duyurdu:

Binance, Bonfida’yı (FIDA) listeleyecek ve 30.09.2021 tarihinde FIDA/BTC, FIDA/BNB, FIDA/BUSD ve FIDA/USDT işlem çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak FIDA’yı borsaya yatırmaya başlayabilir. FIDA için para çekme işlemleri 01.10.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilirler. FIDA Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir. Desteğiniz için teşekkürler!

Borsanın listeleme duyurusuyla kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Bonfida (FIDA) fiyatı yüzde 20 arttı. Yazım sırasında bu artış trendi devam ediyor.

Kripto para Bonfida (FIDA) nedir?

Bonfida, Solana üzerine kurulmuş bir ekosistemdir. FIDA tokeni, tüm ürünler ve ücretlerinin FIDA tokenine değer kattığı Bonfida platformunun yerel parasıdır. FIDA ayrıca ücret indirimleri, bahis ödülleri ve yönetim için de kullanılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

AdobeStock 293494566 scaled
AdobeStock 293494566 scaled
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, Tribe (TRIBE)’ı listeleyeceğini açıkladı. Binance, 24.08.2021 tarihinde TRIBE/BTC, TRIBE/BNB, TRIBE/BUSD ve TRIBE/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Borsanın listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatı sert yükseldi.

Binance, bugün yeni bir altcoin listeliyor! Fiyat sıçradı

Dev kripto para borsası Binance, bugün yeni bir altcoin listeliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Tribe’ı (TRIBE) listeleyecek ve 24.08.2021 tarihinde TRIBE/BTC, TRIBE/BNB, TRIBE/BUSD ve TRIBE/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak TRIBE’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. TRIBE için para çekme işlemleri 25.08.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. TRIBE Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak.
Desteğiniz için teşekkürler!

12 Ağustos’ta da Coinbase, Coinbase Pro’da Tribe’ı (TRIBE) listeledi. Borsanın listeleme duyurusunun ardından altcoin fiyatı sert yükseldi. Altcoin fiyatı yüzde 50’den fazla arttı ve yazım sırasında bu artış trendi devam ediyor.

Kripto para projesi Tribe (TRIBE) nedir?

Tribe (TRIBE), 1,00 ABD doları değerini korumaya çalışan FEI adı verilen ayrı, merkezi olmayan bir sabit para yayınlayan Fei Protocol’ü yöneten bir Ethereum tokenidir. TRIBE, Fei Protocol yükseltmelerine oy vermek ve FEI sabit para politikasını ayarlamak için kullanılabilir. Fei Protocol’ün amacı, kendi stablecoin FEI’sinin ETH/USD fiyatına yakın işlem gördüğü likit bir piyasayı sürdürmektir. 

Bu 6 Altcoin Yatırımcılarına Kâr Dağıtıyor!

Fei Protocol bunu doğrudan teşvikler olarak bilinen bir istikrar mekanizması aracılığıyla gerçekleştirir. Fei Protocol, TRIBE tokeni tarafından yönetilen tamamen merkezi olmayan bir DAO ile başlatıldı. TRIBE sahipleri, yeni tokenlere yeni bağlama eğrileri ekleme veya mevcut eğrilerin fiyat işlevlerini ayarlama ve yeni gelen fonlar veya mevcut PCV ücretleri için Protokol Kontrollü Değer (Protocol Controlled Value (PCV)) tahsisini ayarlama konusunda oy kullanabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı

Binance
Binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin’i listelediğini açıkladı. Oasis Network (ROSE) borsada listelendikten sonra fiyatı hızla yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin’i listelediğini açıkladı: Oasis Network (ROSE)!

Önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin’i listelediğini duyurdu. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, 19.11.2020 tarihi itibariyle Oasis Network’ü (ROSE) listeleyecek ve ROSE/BTC, ROSE/BUSD ve ROSE/USDT işlem çiftleri için açık ticaret yapacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ROSE’u borsaya yatırmaya başlayabilirler. Genellikle yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenen kripto paralar ile alım satım yaparken yeterli risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun. ROSE’nin borsada lissteleme Ücreti: 0 BNB’dir. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!

Oasis Network (ROSE) borsada listelendikten sonra fiyatı hızla yükseldi. Kripto para, gün içinde 0,03 dolardan 0,12 dolara kadar yükseldi. Bu rakamlar altcoin’de yüzde 300’lük bir artışa işaret ediyor. Kripto para Binance’de şu anda ise yüzde 50 oranında artışla işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Fırladı